V sobotu 1.11.2008 bylo ve Štokách u Jihlavy vyhlašování ČPP za rok 2008. I když (podle mne) byl termín trochu nešťastně určen na dušičkový víkend, účast byla slušná. Tentokrát tam snad největší zastoupení měli Dačičáci, vždyť taky mezi vítězi bylo hodně těch, kteří létali i u nás na Pěčíně! Vždyť už ve vzkazech jsem nedávno psal -
Tak doufám, že se v sobotu 1.11. na vyhlašování ČPP sejdou všichni, kteří kdy létali na Pěčíně Jen těch našich zástupců mezi vítězi máme většinu, co vím, tak všichni tři JaHováci, Charlie, Brába, Víťa, Habermann, Fikar, Nosek a Petr Bílek Pojeďme jim poblahopřát a zapít jejich vítězství
Jen nás mrzelo, že nám dala košem komplet celá Želetavská partička.Jana Krátká měla velký úspěch se svým šperkem – prý je to modré z nebe. Chlapi z toho občas nemohli ani oči spustit.Obsluze u nápojů to taky slušelo. Někdy měli i pěknou hoňku, ale musíme je pochválit, protože na nás byli celou dobu milí a bez problémů stíhali.Všimněte si těch názvů nápojů, taky dobrý. No a kdo měl chuť, mohl si vedle dát výborný gulášek.Tentokrát vítězové jako hlavní cenu dostávali kovové napodobeniny padáčkářů. Byly jako živý.
No a tady je už vyhlašování vítězů v různých kategoriích dle ČPP


Jelikož letos se nevyhrávaly žádné poháry, měli to vítězové horší s uspokojováním gratulantů. Nakonec používali nějaké lepené plastové napodobeniny, ale to nebylo nic moc.
Zábavy a tance jsme si užívali dosytnosti. Ve vedlejší místnosti se promítaly videoklipy z letošní videosoutěže Batoh Video Award 2008.

No a jak postupoval čas, bylo to čím dál veselejší a ne všechny fotky se mohou zveřejňovat.
Nějací dobráci přelepili označení na dveřích s WC a ten, kdo si nepamatoval, kam celý večer chodil, pro toho to bylo překvapení.
A co říci závěrem? No přeci - PĚKNÉ TO BYLO!

Vlasta

http://www.pgv.cz/