Můj milý deníčku, je sobota 24.3.12 a poslední den závodu. Opět nám Termoska ukazuje záda. Ale to je už skoro tradice. I přes nepřízeň počasí jedeme na kopec. Veze nás Essi. Najednou brzdí. Před námi na silnici leze varan. Nemám foťák, naštěstí Víťa foťák má a bleskově ho vytahuje.


Na kopci duní. Asi nejvíc ze všech dnů. Zoufalý pokus. Trochu podezříváme Arnolda, že nás pravidelně uklízí na kopec, abychom dole nepožili víc, než je zdrávo. Po dvou hoďkách jedeme dolů. Loučíme se s Essiem. Je to smutný.

V půl šestý začíná vyhlášení. Jsem z naší skupiny nejhorší pilot. No ale někdo to být musí. Kluci lítali výborně. Sál je krásně vyzdobený.
Sedáme si ke stolu v rohu, odtud máme pěkný výhled. Začíná vyhlášení.Honza vyhrává svojí katogorii – Sport.Janek je druhé Áčko, Timon první. Jsou to Timonovy první závody vůbec. Je to šikulka. Já se škrábu na druhé místo v babách, ale nemám z toho dobrý pocit. Lítala jsem mizerně. Honza je taky třetí v celkovém pořadí.Tímto se náš stůl stává nejlíp zásobeným stolem s pitím. Roztáčíme večírek. Zveme naše nové přátele z Francie, Belgie, Bulharska i Afriky na přípitek. Za chvíli už každý zná „Na zdraví!“


Baštíme. Lahve mizí jedna za druhou.
Potom je zavelen odchod do jiného baru. Nastává loučení.Skupina lidí se přesouvá do jiného baru. S nimi i Pavel, Víťa, Janek, Timon, Siegrid, Des a Arnold. My s Petrem, Honzou a Brábou opuštíme bojiště a jdeme do Potties. Sedíme u lahve vínka a kecáme. Vrací se Víťa a hlásí, že Janek to se Siegrid a Tequilou roztáčí ve velkém. Polívá nás s Honzou horko, jak tohle dopadne?

Ráno se Jenda objevuje v nové košilce, kterou směnil za triko Gradient. Je celý a bez průšvihu. Tak paráda.... Všechno dobře dopadlo.

Balíme. Začínáme se posunovat směrem k severu a k letišti. Máme ještě jeden den k dobru, ale už nebude net …. tak zatím ahoooooooooooooooooooooooj

Jana K.
http://www.pgv.cz/