Neděle 3.3.13 ráno vypadala nádherně, navíc když se od Boeinga s Mírou linula ta vůně, paráda. Požitkáři!

  


Každý tráví volnou chvíli jinak. Tomáš cvičil každé ráno!


Já potom ukecal naši partičku a zajeli jsme se podívat na Piancavallo. Na tomhle tunýlku kdysi Míra málem nouzově přistával.Tu historku nám opět poutavě vylíčil.
Spousta sněhu a pěkné sjezdovky.
A myslí tu nejen na dospělé a dobré lyžaře, ale spousta krásných a vhodných atrakcí je tu i pro děti.
A jedeme zpátky na startovačku. V lese mají nyní nevyužitou pěknou lanovou dráhu.Je krásně, jasno, jenže úplné bezvětří a to na startování v hlubokém sněhu není nic moc.Ten žlutý napodruhé odstartoval, červený né a né.
Byli to nějací cizinci a naši mu pak i prošlapávali strartovací cestičku. Nepomohlo to, nakonec to sbalil a odešel.Rogalista si to prý včera odpoledne vyhazoval lopatou.Tady jsem si na fotku svolával pouze všechny z Czech republik, i tak tam nejsou všichni. A že nás tam bylo, co?Počasí na lítání nám stále nepřálo a tak Honza přišel s návrhem dělat tuleně. Tady je pár fotek.Nepochopili jste to? Tak koukněte na video ZDE.Pobavilo nás, když Míra získal dalšího na tulení tandem. Až pak mu vysvětlil, že né vedle sebe, ale bude sedět na něm!A už se začíná lítat. Využíváme chvilkové závany větru, i tak je to problémové. A prej "Utíkej, utíkej!"Čekání na závan větru.Chybí vám pod padákem pilot? Někde tam dole ve sněhu je Boeing. Koukněte na video od Trávni ZDE. Dozvíte se více.

¨


Tři padáčkáři odstartovali přede mnou, pak se mi tam nacpal rogalista, kterému to z rampy nešlo.
Ovšem né a né startovat. Občas jsem jim hlásil – super, maximum – a ukazoval na rukáv, ale stále kroutili hlavou.
Konečně se mi uhnul a pustil mne. Po chvilce fouklo a mně se podařilo napoprvé odstartovat.Tihle tady měli lepší startovačku, ani nevím, kdo to byl.
Většina z nás lítala po okolí, pár nadšenců se přeci jen vydalo na přelet.

Boeing chtěl udělat pár leteckých fotek a tak jsem se snažil. Tady jsou.

Tak nevím, ale tohle by mohli být Bambus s Jeffem. Prý s PG začínali už v roce 1987!Americká letecká základna v Avianu byla očima vidět líp, na fotce je to horší.Můj let je ZDE, dnešní všechny lety jsou ZDE a jen z Aviana ZDE.Někteří se pokoušeli při přistání trefit na cíl, někdo si pomohl alespoň rukou, Boeing dal střed bez problémů.

A druhý, který dal střed, byl Bambus. A prý poprvé! Pogratuloval jsem mu.Bára na přistávačce sháněla jehlu a nit. Prý při prvním startu na ni cizinci hulákali a tak to zrušila, jenže oni ji jen povzbuzovali, aby běžela (chlapů by si nevšímali). Jenže při dalším startu zachytila o kameny, vytrhla poutka a musela to sbalit.A tady už má šitíčko, to je radosti!A konečně zase přípravy na večírek! Hlavně aby bylo co kouřit a pít.Tohle je Boeingova polévka. Buď málo vody a nebo moc nudlí.Tak to naředíme!
A tohle je Tomášova strava. Samá semínka a zdravé jídlo. Dával nám i ochutnat a radil, co máme jíst, pít a jakou knížku o jídle si máme pořídit. Ale pivo si dal a nakonec mu nevadil ani náš obyčejný chleba a k tomu lovečák a vysočina. Jen nevím, jestli se po výletě z toho nezotavuje a co mu na to řekla jeho přítulkyně!A tohle navařil Bambus. Asi se s Jeffem ani moc nenajedli, my chodili ochutnávat a móóóc nám to jelo!Tady pokukuji po Báře, ráno stan sbalila a teď ho zase staví. Většina prostě chtěla zůstat na večírek.


Vypadá to jako momentky, ale občas jsem to nestihnul a tak to museli podržet déle a nebo dokonce vzít znova do náruče.Za to mne taky milovali! Ale jó, brzo si zvykli.
Boeing sehnal část lopaty a zvládnul namontovat i nějakou křivou násadu. Hodilo se to.Krásná to fotka západu slunce s Boeingem!


Myslím, že Bambus přišel s tím nápadem, že alkohol se nejlépe vychutná při kloktání.A co jich to vyzkoušelo! Měl na to i název, ten si ale nepamatuju.
Donesl i něco sladkého, babského, jenže pak i to naředili Srnečkem.Míro, teď mne tak napadá, kolik litrů jsi sebou vezl a kolik ti máme doplácet?!A konečně je to tady. Byl tam i striptýz!!!Bylo to veselé, pokřikujeme že ještě jednu vrstvu, ale stále se neobjevuje to, co čekáme.Že těch vrstev bude mít tolik, to nikdo nečekal. Ale pěkné to bylo a veselé! Dál jsme ji už nevyhecovali.A tady se přidal další. Rukavičky pěkně pomalu, …..….., rozepnou bundu, no a dál už nic.Já taky kousek, ale fotograf z toho byl nějaký roztřesený. Lepší fotky nejsou.Boeing zase dělal svařák. Občas někomu nalil do skleničky, sám chudák musel pít jen z ešusu.Jestli se nepletu, tak tomuhle říkali Otík. Zvláštní kousek a jestli létá jako tančí, tak super. Jak se jmenuje? Dáte mi vědět?

A tady už vzorný dárce nese tataráček. Já dal český chleba, někdo ho opekl a bylo to výborné. A k tomu trochu hudby, super!

Katastrofa! Došel sud! Ovšem Češi si poradí.Svařáček ve stínu (prý umělecké foto – já to nedělal) a před tím Gambáč, teď asi Kozel.

Už té hudby bylo moc, navíc tahle se nedala poslouchat a tak jsem šel spát.


Pokračování příště.

Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/