Jak už jsme psali, lítalo se v pátek i v sobotu, no a dnes, v neděli 30.3.14 jsme na lítání na Pěčín vyrazili taky.

 

Tuhle samolepku má na autě naše vlekařka Bára.
Konečně dorazil i Kozleek. Včera mi dal košem a místo lítání se raději věnoval přítulkyni, dnes si ji vzal sebou.
A dorazil i náš zlatokop Macík, ovšem zase bez padáčku.Dnes už byl změněný čas na letní a i díky počasí nebylo kam spěchat. Já to plánoval až na 13. hodinu. První to zkusil FrantaL.Nechytal se. Pak šel Michal a už se trochu vozil.
Pak měl jít Jirka, ale nějak se nemohl vyznat ve svých šňůrách a tak jsem ho předběhl. No a zadařilo se!Po chvilce do vysílačky hlásím, že to není žádná sláva a dostupy jsou díky inverzi jen tak do 800 m nad start.
Letím dál nad Dačice a fotím.
 

Nad městem mne to drží a tak si Dačice fotím až do aleluja!
Hlásím do vysílačky, že už mám asi 50 fotek Dačic. Rosťa vzkazuje, že mám udělat ještě tři! Úkol plním.
Místní čtvrť Nivy. Už je tam jedna bytovka do tvaru L, teď proti ní staví zrcadlově druhou.Nikdo další za mnou neletí a tak Zdenče hlásím, že na to dlabu a otáčím to domů.

Ještě jsem se potřeboval někde přizvednout, abych to dolítl až k baráku, ale nepovedlo se. Můj let je ZDE.Dalo by se to dojít, ale Zdenča se už vracela a vzala mne sebou. A co ostatní? Moc toho nevím, ale Vaňous se taky vyzvedal a zkoušel letět na vlak do Telče - jeho let je ZDE, Michal se ještě párkrát pokoušel, ale nic moc, no a nějaké přihlášené lety má i FrantaL. Ty z Pěčína jsou ZDE (přibudou ještě nějaký?) a z celé ČR jsou ZDE. Na severu jim to dnes pěkně lítalo!

A ještě malá drobnost - takhle nám ČPP na Apríla na jeden den upravili. Pěkné, velké díky patří autorům legrácek.Ale co, pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/