Na středu 4.6.14 bylo vyhlášeno létání. Já nemohl, ale vzal jsem si do práce vysílačku a alespoň poslouchal, jak jim to jde. Bylo to občas na nervy, ale když člověk není závislák, dá se to. Prvně počasí dobrý, pak se jim dost zatáhlo.Když jsem skončil, stavil jsem se za nima v hospůdce alespoň na kus řeči. Jejich lety jsou ZDE a článeček napsal Franišek ZDE.Další lítání bylo vyhlášeno na pátek 6.6. a to jsem už mohl také. Přijel jsem před 11 hod, ale zájemců tam už bylo dost.

 

A dozvěděl jsem se také, že Rumbi se Simčou na konci prázdnin čekají malou Rumburačku. GRATULUJEME!Tak uvidíme, jestli mu pak nepřistřihnou křidýlka!Dnes počasí vypadalo takové FAInové, tak uvidíme.
Prvně odstartovali ti mladí a nadějní, pak se dostalo i na mne. Nic moc, dlouho jsem se mořil nad Bábou, ale vybojoval to.Mírovi to šlo nějak líp, zatím to nepřihlásil a tak to nemohu porovnat.

 

Pěkná dálnice a tak mažu pod ni. Jenže žádná sláva, Míra si naopak ještě kus dotočil a letěl na Telč.Dole padají teplotní rekordy, ve 2 km je ale chladno a od dechu se mi potí brýle.

 

Mraky zvláštní, na Telč ale jen modrá díra a tak letím dál.

Na Jihlavu to vypadalo móóóc pěkně, ale dnes máme večírek a tak váhám, co s tím.Prvně se rozhoduju pro návrat, jenže pak se dělá mráček západně a tak to otáčím na ten FAInový návrat.No a to jsem asi neudělal dobře.
Nic moc nenacházím a po dvou hodinkách přistávám na naší bývalé startovačce u Roštejna. Můj let je ZDE.No a nad hlavou se mi zvedá Vaňous.
Pěškobusem dorážím na pěknou náves, mají to tu všechno vzorně udržované.Jen škoda, že v té nádrži nebyla voda, rád bych se osvěžil.
Kousek mne pak sveze tento zemědělec, i když nevím, jestli to vůbec chtěl. Trochu jsem se mu tam nacpal.Asi tak za 5 minut mi jede autobus. Jak vlezu dovnitř, řidič se mě ptá, proč je fotím. Těžko se to vysvětluje.No a z konečné v Telči mi za 2 minuty přijíždí vlakový spoj do Malého Pěčína.
Z hlavního nádraží v Pěčíně je to ještě pěkná a dlouhá procházka na startovačku. A nad hlavou se mi vozí Dan a Vaňous.Na startu je už jen Václav se svou zdravou svačinkou. Pak přistává Boeing a Dan.Vaňous na nás i večírek kašle a raději ještě letí dál. Nakonec jeho FAInový let je ZDE, ale Rumbi uletí ještě víc - jeho let je ZDE.
A všechny dnešní přihlášené lety jsou ZDE a jen ty z Pěčína ZDE.Dan mi pak ukazuje svůj nový vak, do kterého dá celou výbavu bez pracného skládání.

A už jedeme na večírek, který se díky Mírovi koná v Matějovci u jeho synátora. Bude tu stavět, tohle je jen pracovní bouda.Tady je se synem Tomášem. A co to Boeing pije?
A tohle auto je mu nějaké malé.

Navrhnul jsem koupání. Známý rybník je upuštěný a tak nás vzali na nám neznámý. Cesta k němu je pěkná.

 


Já tam vlezl ve slipech, ostatní se s tím neprděli. Holky byly s námi, ale cudně se otočily a koupání se nezúčastnily.
Tohle už asi není třeba komentovat.
  
Tak kdo je víc těhotnej?Dorazili i JaHovi.

 Všem oslavencům, organizátorům, sponzorům a dárcům patří velký dík za vydařený večírek a hlavně tobě – Míro, DÍKY!

Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/