V neděli 22.6.14 jsme si dali sraz na Pěčíně už v 10.30. Podle předpovědí se v poledne mělo hodně zatahovat a foukat.

 

Jenže funělo už teď, přesunuli jsme se tedy ke stromu.


 

Sice je dnes první letní den (včera ho byla jen půlka), ale Zdenča vyhlásila pololetní vánoce a tudíž vytáhla vánoční cukroví.Dan šel první, nikomu dalšímu se ovšem nechtělo. A to jsme tam dnes byli i tři Vlastové (Šilhan, Houška a já).
Někdo se raději dívá po holkách, jiného více zajímá technika.Navíc není buchta jako buchta!Dan se vrací z přeletu pěšky (jen to díky větru neprotlačil zpět na start) a Zbyňa to jde taky zkusit.


 

Dopadl podobně. Zkusí to znovu, přeci ty mraky fungovat musí! Jenže se dělají po okolí a né nad náma. :-(
Někoho to naše létání zajímá a dorazili se podívat, zato některé vůbec ne a raději si zdřímnou!


 

Zbyňovi jsem říkal, že dnes by asi šlo nad Bábou svahovat, ale byl měkkej, zkusil to jen k Hříšici. :-)I na balení muselo být více lidí.To není možný, že by to dnes nechodilo. Dan to zkusí znovu.

 


A opět nic!Ještě jsem vyčkával, mráčky nádherný, ale Zdenča už chtěla domů a tak mne začala lákat na oběd.Takže jsme vyrazili. A stálo to zato!I když nevím, trochu mi to pak zkazili dnešní přihlášené i více jak 100 km přelety, koukni ZDE (jen ty z Pěčína jsou ZDE). A to Petr Chromec ke konci letěl nedaleko nás - mezi Č.Rudolcem a Slavovicema - a v jednom místě se zvedl ze 42 m - jeho let je ZDE.

No nic, pěkné setkání to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/