Takže po odpoledním létání a rozloučením s Termoskou se opět přesouváme do Stadionu.

  


Letošní téma bylo – „Piloti všech zemí, spojte se!“ A tahle dvojice to vzala doslova!Než se to rozběhlo a všichni se najedli, alespoň jsem ukázal video z dnešního ranního létání.A Mírovi jsme zkontrolovali účetnictví. Prošel!
Pěknou scénku předvedli Janíkovi, prý před 40 lety bylo vesmírné setkání kosmonautů ze Sojuzu a Apolla a tak nám to ukázali.Pak předání několika cen – Mírovi nová kamera (letos nám to své mrazíkovské neukázal) a Janíkům světelný míček za scénku.Boeingovi bublifuk a Michalovi erotický krasohled.Milošovi provázek na stavbu domu, jenže jak řekl, on plánuje zakulacený.Víťa masážní míček a Petr připínacího smajlíka.
Míra novou pilotku Lenku oficiálně přijal do našich řad.
S malým zpožděním dorazili JaHovi, ti byli ještě ráno v Turecku, třeba se článečku taky dočkáme. Honza dostal něco na hraní a Janča, jelikož prý u moře nic nechytla, dostala chobotničku. Může si s ní hrát ve vaně, Jenda jí případně bude dělat záchranáře.

 

Rumbi dostal lahvinku za odpolední přistávání na cíl, kdyby mu to kolega nezkazil, prý by se trefil, takhle byl jen kousek vedle.Teď dorazili i nějací černoši! Že by už nějací utečenci z Jihu?


 

Ještě společné foto, než nám někteří odejdou. 

Vypadá to, že video bude ještě dnes a Michala od krasohledu ani nedostaneme.

 

Ale né, největší úspěch měl Milošův pružný provázek, zkoušela se s ním skákat guma.
Jenže nikdo nevěděl, jak to má být. Jasně, skákaly to spíš holky, ale ani ony nám moc neporadily.

Takže tady jsou pravidla z internetu:

A : každá třída školky má 6 cviků (viz obrázek). 1. třída - guma po kotníky, 2. třída - guma do půlky lýtek, 3 tř.- po kolena, 4. tř. guma v půlce stehen, 5 tř. je guma ve výšce hýždí a 6 tř. do pasu.
B : Od čtvrté třídy se už neskáče,ale ,,chodí,,( nejdřív se leze jednou nohou a pak druhou)
C : Při každé chybě přestáváš hrát a až přijdeš zase na řadu, tak začínáš tam, kde jsi přestala.


Chytil jsem se té krásné černošky a vypadalo to nadějně! Jenže mne od ní odtrhl Rumbi, prý si kousek šampusu taky zasloužím.
Samozřejmě dnes byl i tanec a spousta tanečních kreací.

  


 

Po desáté došla řada i na lampionky a zájem byl veliký.


Asi to dopadlo dobře, Dačice nevyhořely.Já už pak musel odjet, škoda, mohl jsem taky být chvíli vlasatej. Tyhle fotky a tu společnou mi poslala Janča. Dík!


Pokud se ještě chcete podívat na loňskou doletnou, můžete ZDE.

Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/