V pátek mi přišel náhradní díl na krosnu a tak jsem si ji rychle opravil, co kdyby?!V sobotu 19.12.15 bylo minimálně dopoledne pěkně na létání, jenže já byl po pátečním firemním vánočním večírku trochu indisponován, to víte, když je vše zadarmo ...... No a v neděli jsem byl dost na vážkách, jestli nevezmu auto a nepojedu na Šumavu s krosnou omrknout Stezku v korunách stromů u Lipna, bylo tam asi celý den krásně.

Jenže na večer jsme už měli domluvené pravidelné slunovratové setkání v Dačicích na bowlingu, pozvánka byla ZDE, a to bych nemusel stihnout a i když slunovrat je prý až v úterý 22.12.15 v 5.48 hod., dal jsem setkání přednost. To loňské bylo ZDE.Jenže letos je všechno jinak! Většinou jsme se scházeli jak švábi na pivo, teď už jsou skoro všichni tam.


No a když začal bowling, skoro nikomu se nechtělo jít si zahrát. Zato Zdenča klidně hrála i levačkou, když pravou nemůže. 


Někdo dal přednost večeři, jiní tu plánovali vánoční výlet. A článeček z něho mi i přislíbili!


Po ¾ hodince jsme bowling ukončili. Že by jsme byli takoví lenoši, že by už nikdo nechtěl sportovat? No nevím!


Někteří jsme se loučili a popřáli si k Vánocům už kolem osmé, do kdy tam vydrží ostatní, se třeba od někoho ještě dozvíme. Možná dorazí domů až tak pozdě, že si tento článeček už budou moct rovnou přečíst. :-)

Jinak letošní každoroční předsilvestrovský výšlap na Javořici bude ve středu 30.12.15, sraz ve Světlé v 11 hodin. Loňský článeček je ZDE.

A pokud už máte kalendář na příští rok, záložky si zapište na sobotu 6.2.2016 ve 13 hodin.

Všem přejeme krásné, klidné a pohodové svátky vánoční a šťastný nový rok 2016.

Pokud máte někdo chuť mi poslat přáníčka a PFky, budu rád, a pokud nebudete proti, zveřejním je tady na stránkách.

Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/