V sobotu 10.2.18 jsme v Dačicích jako každý rok od 13 hodin pořádali odhazování a následné balení záložních padáků. Letos si to poprvé na starost vzala Lenka a taky se nemohla dočkat, než někdo přijde.Už podle batohu jste si mohli všimnout, že Kozleek si pořídil nového Ozona a Jirka taky. Hned se k sobě měli!Abychom nezůstali pozadu, Lenka i já jsme si také pořídili nová křidýlka - my od Gradientu.Takže prvně malá rozcvička s malým Vaňouskem.A jdeme na to! K tomu asi není potřeba další komentář.A tady je první, kdo záložku nevyhodil. Ještě že jde jen o nácvik a né skutečnou záchranu.
Prý to bylo jen zalehlé. Kdo má záložku pod zadkem, kde to nejvíc trpí, měl by to raději kontrolovat i běhen sezony.Teď už to Honzovi vyšlo.

A je tu další! Sice záložku odhodil, ta se ale nerozbalila!Prý ji loni koupil novou, ale nevšiml si, že je špatně protažená k použití. Vidíte to taky?!

 Zase pod zadkem a problémy s odhozením, nakonec to ale dal. Ovšem při pádu by to pár metrů bylo!


 

Někdy je docela fofr - video je např. ZDE a ZDE.
Karlosovi po úpravě záložky už další pokus vyšel.Vlasta si to sbalil a pro jistotu ještě jednou hodil.

Vypadá to, že je nás čím dál míň. Ovšem někteří před koncem roku využili dotované záložky a proto dnes nedorazili. A jiní dorazili i tak a těm patří velké díky, jinak nás tu bylo poskrovnu.Před 16. hodinou se přesouváme do místní pizzerky.
Ve předu nás nechtěli, musíme do zadní části, kde už máme stoly připravené.
Večeře byla dobrá a pak se loučíme. Až doma jsem si vzpomněl, že Vaňous bude mít narozeniny a chtěl jsem, že ho hodíme do sněhu. Volám hned Michalovi, že by to napravili, jenže Vaňousovi prý už také odjeli. Škoda! Takže Romane, vše nej a třeba to ještě někdy napravíme.Dnes u nás chodilyi masopustní maškary, o ně jsme díky záložkám přišli, tak tu mám alespoň pár fotek od známých.V neděli 11.2. bylo opět krásně a letovo, od té doby, co jsem křídlo poslal na technickou, tak samozřejmě už po několikáté! Trhalo mi to žíly, ale nové křidýlko jsem na to vzít nechtěl, nebudu si ho přeci máčet ve sněhu. Tak buď se naučit létat jako David Copperfield a nebo vyrazit někam na výlet. Takže vyrážíme za bizonama u Starého Města.


 

Kouknul jsem mu i na zuby, mají je zajímavé.
Doma jsem chtěl postavit podobnou sfingu. Vidíte tam podobnost? Né? Tak alespoň dětem se líbila!Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/