V pátek večer se u nás přehnaly bouřky, ale v sobotu 14.4.18 ráno bylo krásně, já si přivstal a vyrazil si zalítat s krosnou.

 

Opět jsem si sebou vzal košíček s kamerou, minule se mi filmování díky zavlečené šňůrce nepovedlo, tak uvidíme dnes. Jinak takhle se to prý dá levně nahradit, stáhnul jsem to někde na FB.Lidéřovice a Peč
Cizkrajov

Chvaletín a Václavov

 

Modletice

 

Písečné a opět zámeček
 

Ještě vyfotit domek hlavní zámecké zahradnici a otáčím to na Slavonice.Slavětín, odtud často lítá s krosnou provokatér Martin.


 

Pohled do Rakouska, podle malých políček jdou krásně poznat hranice. A obě bývalé celnice.SlavoniceTady za socialismu přerušili koleje do Rakouska a i když to někteří po roce 1989 chtěli obnovit, místo kolejí postavili krásnou cyklostezku až do Waidhofenu a po okolí.


Za chvíli mi má jet vlak, čekám na něj. A hele, už je tu.Ještě kolegovi vyfotit chalupu, za chvíli si to už bude každý dělat sám s dronem.Zdá se vám tady moc sloupů? Ne ne, to je v pořádku, naše firma tu dělá nové vedení vn 22 kV.

VlastkovecNová VesPůvodně jsem to plánoval za Mírou do Matějovce, ale už to začíná být moc hravé, tak to vzdávám a letím na přistání.LidéřoviceUž jsem koukal po vlaječce, jak to dole fouká, když se tu mihnul stín padáčku a můj to nebyl. Rozhlížím se a nade mnou je Martin. Do té doby jsem o něm vůbec nevěděl. Ještě kousek za ním letím a pak přistávám, můj let je ZDE..
Později Martinovi volám, odkud přiletěl, kde se tam vzal, a prý od Cizkrajova, takže já ho měl proti sluníčku. I tak bych si měl dávat větší pozor a všichni musíme počít i s tím, že druhý o nás ani nemusí vědět.

A filmování se povedlo, video je ZDE.


Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/