V sobotu 28.7.18 má lehce foukat od jihu a tak si dáváme sraz v 11 hod na Rancířově.

 První startuje Boeing a moří se tam. Pak Jirka a daří se mu víc. Pak se do toho pouštím já.Tady se vlekáme hned na hranicích s Rakouskem, je to vidět i podle malých políček. Po okolí naskakují kumulky, Vlasta Š. dokonce hlásí i někde bouřy, takže do toho po minulém zážitku ani nejde, jenže nad náma je stále jen modrá díra.Chvíli se tam také mořím s Boeingem, pak to zkusím jinde a hned jsem na zemi, můj první pokus je ZDE. Zato Boeing se po chvilce vyzvedal a s Jirkou a po mně startujícím Vaňousem se vydávají na krásné přelety.

 

Tentokrát dorazil i Míra s rodinkou, aby si naposled zalítal na svém křidélku, než mu dorazí to jeho nové.Dávám druhý pokus.RancířovNepotkávám nic ani na vleku, ani tady, a tak jsem za chvíli zase na zemi, nebo spíše v obilí. Zato kolegové ve vysílačce stále provokují, jak jim to jde a kam dál poletí.Návrat je už trochu delší procházka, do třetice to ale snad už musí vyjít! 


Startoval jsem po Mírovi a nedaří se nám ani jednomu. Mezi tím dal dva pokusy i Karlsson a taky nic. Že by nám to už vypnuli?
Tak jsem to raději sbalil, rozloučil se a jel domů.Zato kolegům se dařilo, dnešní lety jsou ZDE.U nás bylo hodně mraků a po chvilce se i rozpršelo.Pěkné to dnes nebylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/