V sobotu 18.8.18 jsem si móóóc pěkně zalítal, článek byl ZDE, ale na večer jsem měl ještě jednu lítací objednávku od Michalova bratra Jardy. Takže i když se mi už moc nechtělo, navíc bylo stále ještě teplo a termika né a né jít spát, vyrazil jsem s krosnou na nedaleký kopec.

 LidéřoviceČeský RudolecMatějovec. Proti sluníčku se špatně fotí a na zdržování nemám čas, navíc je tu spousta lesů a tak musím držet výšku.Tyhle mráčky se mnou pěkně cvičily, ještě že jsem zvyklej! :-)Stále letím na západ, do navigace jsem si dal jako konečnou stanici obec Bílá.
Číměř

Po více jak 20km jsem tu, to je obec Bílá, a Jarda tu se svou milou dnes měli svatbu.A tohle focení řídil Michal. Jen mne nenapadlo, že to naplánuje na loučku obklopenou ze všech stran překážkama.Bylo to náročné, měl jsem obavy, abych to někde nepověsil a večer nebyl na Nově!
Co myslíte? Povedlo se mi to alespoň trochu? Udělat to odpoledne a s dronem by bylo určitě lepší!

 

Tady mají svatební oslavu a prý u té kapličky byl obřad.Po přistání (můj let je ZDE) jsem Laďovi předal k narozeninám lahvinku od Jardy, který to chtěl poslat letecky, ale jelikož drony ještě takto nefungují, nahradil jsem ho zatím já.Teda Laďo, takhle si to sbíráš na svatbě do kanystříku? A tenhle se s krosnou stejně nezvednul! :-)Tady vidíte svatebčany a jejich krásné autíčko.Tohle bylo taky zajímavé, Michal napodoboval mažoretky. Sice si myslel, že je stejně dobrý, ale ..... :-)


Takže ať se novomanželům daří a vydrží jim to alespoň 100 let. A děkuji za pozvání!

Pěkné to bylo!
A tohle mi později přišlo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/