Rumbi o tom mluvil už o naší doletné a tuhle pozvánku zveřejnil hned po Novém roce.A proč po devíti letech? Protože takovou akci jsme jednou měli a to právě v roce 2010. Tenkrát to bylo i se zábavnými pokusy o létání, článeček je ZDE, ovšem tentokrát nám mělo foukat ještě více. Takže v sobotu 12.1. se Zdenčou vyrážíme ještě o něco dříve, že si tam ještě uděláme výlet po okolí.
Jsme u Vranovské přehrady pod hradem Bítov. Teď je tu vody o trochu více, ale v roce 2015 tu bylo tak málo vody, že byly vidět základy z bývalé zatopené vsi Bítov, leteckou fotku mám ZDE a celý článeček ZDE.Letos tu mají stromy více vykácené, hrad si tedy fotím z více stran.
Jedeme se podívat na zříceninu Cornštejn a jak je vidět, nápad s výletováním jsme neměli jen my.A když už jsme tady, zajdeme i na předsunutou baštu a u ní vyhlídková místa. No není to paráda?Je odtud vidět i Rumburakov.A zřícenina hradu Cornštejn.Jednu leteckou fotku z roku 2011 mám i ZDE, to když jsme tu létali nad zamrzlou přehradou, článeček je ZDE.
Zajeli jsme se podívat i k bítovskému kempu u Horky.
Už se blíží 14.hodina a tak hurá na Rumburakov. Michal tam už připravuje slaňování z rozhledny.Míra to zkouší jako první. No a pak další a další, podle toho, kdo kdy dorazil a kdo měl zájem.Tady je fotka z dronu od Františka S.Když se vyhlíží pěkné počasí, tak určitě dorazí!
A už je tu! Támhle je vidět konopná farma, tam jsme byli na Rumbiho rozlučce, článek je ZDE.Restaurace je dnes jen pro nás a podle aut je vidět, že nás tu bude dost.

 
 


Někteří si už opékali a teď se ohřívají uvnitř, my jsme se zdrželi a tak to tady doháníme.Koupel dnes asi nedáme. Nebo že by po večírku ......?
 Jdeme se ubytovat a za chvíli vyrážíme do pivovaru, ale o tom až v dalším díle.

Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/