Po včerejším večírku vstáváme až déle a tohle je pohled z našeho okna.Díky tomu na snídani vyrážíme až mezi posledníma.Kája namalovala pěkný výkres a pak jím podarovala Zdenču.

 

Po snídani se někteří loučí a odjíždějí. Abych nezapomněl – včerejšku se zúčastnilo přes čtyřicet dospělých!A pár dětí, těm se tu také líbilo.
František opět vytáhnul drona a později mi poslal pár vydařených fotek.A tady jsou – Rumburakov,Cornštejna Bítov.Zrovna na Bítov máme taky naplánovanou procházku a nejsme sami.Jana si také zkusila kočárek, prý by si měla už zvykat, jenže já ji nevyfotil. :-(Hrad je pěkný, mám i pár leteckých fotek – třeba zimní ZDE a letní ZDE a ZDE, v článečku mám i Rumburakov ZDE.

 Od hradu jdeme ještě dál ke studánce a na další vyhlídkové místo.


Tuhle fotku nám udělala Jana s Honzou. Sice na fotce jsou také, ale to s dnešní technikou není problém.Jdeme zpátky. A Michal tu náhodou potkává svou známou, alespoň se tak chová. :-)
Chtěl jsem Simče pomoct a Káju vzít, ale ke mně nechtěla, tak mne raději alespoň koulovala.
Takže se už naposledy loučíme a odjíždíme. Ještě že se na tyto stránky nedívá Michalova Terka!Ale Michalovi mohu závidět, takhle se děvčata loučila se mnou!Při cestě zpět se ještě zastavujeme u Rumbijových na stavbě, už se tam asi budou brzo stěhovat.Ve vzkazech se následně od zúčastněných objevují velice pochvalné vzkazy, všem se tahle akce móóóc líbila.

A to už je konec. Nebo snad začátek?


Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/