Jak jsem už psal, včera jsem si pěkně zalítal, ale sám. Dnes je sobota 16.2.19 a opět jsem na WhatsApp napsal, kdo se mnou vyrazí. Takže jsme se na půl třetí domluvili s Martinem (ten startoval ve Slavětíně), a se mnou v Lidéřovicích FrantaL. S malým zpožděním pak dorazili ještě František a Petr, protože kde původně chtěli startovat, tam bylo moc mokro. Přivítal jsem je se slovy: „Tož vítajtě v Čechách, Moraváci!“ a hned se bránili, že ale na košt nic nedovezli. :-)

 

Martin přiletěl brzo a nechtělo se mu na nás čekat, takže odletěl dřív, než jsem se zvedl. Pak nám odletěl i FrantaL.Čekám na ty dva, ale kde jsou? Teď zrovna u aut, takže kdo ví, jak je to opravdu s tím koštem?!LidéřoviceKam poletíme? Naplánoval jsem to jako včera – opět foto na meteorologické stanici, Telč a sjezdovka s lyžaři.
Dačice
Kostelní Myslová - vyfotí nás dneska lépe? Ještě klukům ukazuju, že musí více vlevo, ale nedají si říct.A takhle to dopadlo, já jsem ten skoro uprostřed. Příště to snad bude ještě lepší.


TelčHostěticeČástkoviceSjezdovka v Mrákotíně, dnes tu lyžaři jsou, ale moc jich není, takže vlek je bez front.Tuhle jednu fotku, jak jsem nad sjezdovkou, mi pak poslal František.Kostel sv. Jáchyma - a někdo mi tam mává.


Dobrá VodaUž v Telči jsme se nějak rozpadli, se mnou letí jen František a tady jsou naše vzájemné fotky.BorovnáOlší

 Opět to stáčím na Velkou Lhotu, včera tu měli zabíjačku a dnes tu má být obecní žranice.


Včera mi mávali ve stínu, takže jsem je nenašel, a dnes opět ze stínu nikdo nevyleze. A ani jitrničku mi nehodili!


 

Šach

VolfířovJeště jsem si vzpomněl, že František se chtěl podívat ke klášteru, takže to tam stáčím, jenže tam se mnou už neletěl.
Kostel Panny Marie Karmelské v Kostelním Vydří.PečJeště bych to natáhnul do Slavonic, ale kolegové to už vzdali a přistáli, takže jdu na to taky můj let je ZDE.A tady mám ještě jednu fotku mého přistání od Františka. Dnes mi to dalo přes hodinku a půl.Ještě jsem se ptal, kdo by šel lítat i zítra, ale nikomu se nechce nebo se mu to nehodí. Odjíždíme úplně spokojení.


 

Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/