Středa 13.3.2018

Ráno se loučíme s Abdulem a odjíždíme směr velké kopce.

 


Cestou se zastavujeme na prvním svahovacím terénu tohoto výletu. Jmenuje se Douira. Je to pobřeží s menšími útesy. Lítáme za sebou jako kačenky na provázku. Fouká míň, ale lítá se hezky. Přímo to provokuje k focení. Máme mraky krásných fotek. 

A pár leteckých fotek od Honzy.

Když už jsme nasyceni lítáním jedeme se ubytovat. V hotýlku, kde máme v horách spát, je obsazeno, tak Bery zajišťuje náhradní variantu noclehu.
Ubytování je přes Bookinig a místo slíbených 22 míst je jich jen 14. Ostatní odjíždí kousek dál. Bohužel jsou tam jen 4 místa na spaní a tak hledají dál a dál. Jak mám s Bookingem rozumné zkušenosti, v Maroku se na něj spoléhat nedá. Nakonec se i zbytek poskládá na 2. místě, jinak by hledali do teď.....Když jsme ubytovaní, jdeme na večeři do místního Fast foodu. Každý si dává na co má chuť. Jídlo je rozmanité a dobré.
Unavení jdeme spát, zítra to máme do hor necelé 3 hoďky, tak ať jsme odpočatí.Jen ubytovaní číslo dvě ještě zvládají večírek. A mobily dnes přeloží kde co!Dobrou noc a hezký sny. Pokračování příště.

Pěkné to bylo!

Jana a Vlasta
http://www.pgv.cz/