Úterý 19.3.2019

 


Dnes odjíždíme do hor, do Antiatlasu.
Startovačka "Kerdous".Nemusíte si čistit obrazovku, to já mám poškrábaný a špinavý objektiv, nejspíš je už i něco uvnitř, foťák už dosluhuje a zdejší podmínky mu nepřidají. Navíc mé zacházení .... Prostě to se mnou musí ještě chvíli vydržet!

Zatím to tu na létání není, tak jedeme dál.


Co se to tu děje, to už je několikáté závodní auto.Toho si chtěli vyfotit na mobily, když nás předjíždělo. Každému se povedl jen kus, ale když to dají dohromady, ....
Jedeme se podívat na barevné skály.A hele, ty veteráni mají sraz tady. Honem se jdeme podívat a něco vyfotit. Nikdo to tu ani nehlídá!Tady mají ti cestující z aut občerstvení a obsluze se moc nelíbí, že tu jsme. Pavel je ale rychle srovnal!
Tohle je fotka od Pavla, všichni tam nejsme, někde se flákáme.Bez komentáře!


 Zatím jedeme do města.Po rozchodu šel každý kam chtěl, já si tady dal oběd.Tažín byl výborný, mám i kousek videa ZDE.


 
Tenhle prodejce mne upozornil, že si mám vyfotit i ty skály. Až při přiblížení jsem si všiml, že je tam lev!Auta projíždí městem, jen jsem je nestačil zachytit lépe.Jedeme dál na další startovačku. Zastavujeme ještě u skal a lva si fotí téměř všichni.


To je přistávačka.

A tady je start, dost fouká. Jediný já si sem donesl i bágl, ale netroufám si také.


Jedeme zpět.

Zastávka v lisovně olivového oleje.


Vrátili jsme se na startovačku "Kerdous", teď už to vypadá dobře.

Tady mám jednu fotku od Pavla.

Jen nevím, kterou fotku hotelu tu nechat, takže tu jsou obě, snad mi to prominete.Trochu jsme si tu dnes posvahovali, naše přihlášené lety jsou ZDE. U některých letů jsou další pěkné fotky.Pěkné to bylo!

Pokračování příště

Vlasta
http://www.pgv.cz/