Čtvrtek 21.3.2019


 


Před stěhováním na další místo poslední vyzvednutí zakázky z prádelny.Takhle k tomu vypadal účet, můžete si počíst.

Koupel po snídani v moři je prý nejlepší. Navíc dnes je první jarní den, tak proč si to neužít. :-)  Přitom dnes ráno je prý u nás doma mrazík -4,5 stupně!
Dokonce mne pustili do mešity a mohl jsem i fotit. Někdo říkal, že jsem hrozný otrava, ale to snad není pravda!


 


 

Porovnání místní kostky cukru s krabičkou cigaret.


Jedeme lítat na "Douira", tady jsme už byli ve středu 13.3., psal jsem o tom ZDE.
Zatím čekáme, až se nám rozfouká. Řidič Tak nám ukázal, jak se ten šátek správně váže.

Někteří se jdeme vykoupat do Atlantiku, je to naše poslední možnost, dnes jsme u něho naposled.
Pavel už začíná testovat, jak to lítá, a náš minulý průvodce si vyráží chytit něco k obědu, fotky byly ZDE.

Tak jdeme na to, prý už fouká dost.

Tuhle fotku mi udělala Janča, dík. Létat můžeme jen po toho stojícího vojáka, dnes je vojenská střelnice aktivní. Až později na nás Pavel zavolal, že už je to otevřené, že můžeme letět dál, to je poznat na přihlášených letech.A já žádné fotky z létání nemám, foťák se mnou odmítl spolupracovat. :-(  Takže je tu pár těch posbíraných od Davida, Honzy, Romana, Vendelína a možná i jiných.


Naše dnešní přihlášené lety jsou ZDE. Já jsem se tu dnes pořádně vyřádil, vždyť to bylo poslední létání nad plážema, teď už budeme zase jen na kopcích. Vyzkoušel jsem si při letu i rukou sáhnout na zem, to jsem občas viděl na nějakých videích a chtěl si to také zkusit  (né vždy se mi to povedlo). Dal jsem i pár mezipřistání a v předklonu se zase vrhnul ze srázu, prostě paráda. Foťák sice stávkoval, ale kamera fungovala a tak krátké video mám ZDE.

Tahle fotka také není ode mne, ale autorovi se móóóc povedla.A tady jsem už foťák zase rozchodil.Odjíždíme na naše první ubytování, tam máme být do neděle a pak letíme domů. Už se nám to rychle krátí! :-(Najíždíme na dálnici.
A tahle tu nakládají a převážejí asi balíky se slámou, to je fotka asi od Dádi.

 


Dneska je úplněk a měsíc se zdá hodně velikej.Po deváté jsme zpět u Abdula v Aguegour a těšíme se na večeři, jenže tady nás nikdo nečeká a pokoje má obsazené. Na druhé fotce je budova, pod kterou při našem minulém pobytu 11.3. teprve kopali základy, fotka je ZDE.Takže čekáme, co bude dál.


Nakonec se stěhujeme do vedleší ubytovny, kde to dokonce vypadá i líp.
Dědci se prý mají nastěhovat do prvního pokoje od vstupu. Koho tím mysleli a proč, to nám je záhadou.Snad nám něco k té večeři připraví, zatím čekáme. Boeing opět zařídil, že někdo dovezl pití.
O půl dvanácté je večeře. Paráda. A jak všem chutná!

Ještě čaj a zákusek.

Pěkné to bylo!

Pokračování příště.

Vlasta
http://www.pgv.cz/