V sobotu 1.6.19 bylo pěkně, ale na létání jsme se nesešli. Někdo vyrazil létat do Tábora, já jel do Brna. Stavili jsme se s manželkou na MČR ve slalomech MPG, pozvánka byla na stránkách LAA.S Vlastou Š. jsme se tam minuli snad jen o čtvrt hodinky, nevěděli jsme o sobě. Pak mi poslal i pár fotek, já čistě náhodou fotil taky. Tak se můžete podívat.

 


Tohle jsou asi výsledky z tréninku, ty správné jsou ZDE. A video z jednoho letu mám ZDE.Včera to do vody prý hodili dva, další seřízl pilon (všimli jste si na fotkách, nemá červený vršek) a teď to do vody hodil další. Ani se nedivím, při tom fofru a jen kousek nad vodou .....


Někdy po desáté tu má být 22. ročník mezinárodní soutěže ohňostrojů, na fotkách byl vidět i remorkér, či co to bylo, ze kterého to prý budou odpalovat. Tak dlouho čekat nebudeme, jedeme domů. Balony letí téměř stejným směrem.Už v pátek jsem psal, že po létání bychom mohli vyrazit do Chlumce na ochutnávku vín. Při cestě zpět se ještě stavujeme omrknout trávu na Pěčíně (asi zbytečně) a pak jedeme do Chlumce, tady to žije!Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/