V sobotu 23.11.19 jsme pořádali naší „Dačickou doletnou“, pozvánka byla ZDE. Jelikož mělo moc foukat, létání jsme zrušili a sraz vyhlásili až na 16. hodinu.

 

Zdenča nabízela líný svařák a nikdo nevěděl, co to je. Takže je to kupovaný svařák a jen se ohřívá v mikrovlnce.Vytáhl jsem alespoň dráčka a s větrem to už nebylo tak hrozné.
Došlo i na ukládání Termosky k zimnímu spánku.Míra do vzkazů napsal - "POCTA THERMOSKOVI" dnes nebude moci být u Monte Kompostina prezidentem přednesena! Nepodařilo se mu zajistit tlumočníka do znakové řeči se specializací na paragliding. Pokud by se znakování někdo z Vás ujal, mohl bych se pokusit pana prezidenta přesvědčit, aby své rozhodnutí případně revokoval.

Nakonec se toho ujal Vaňous a udělali z toho pěknou komedii! :-)Pak se přesouváme do Stadionu. Letošní téma doletné je „Vzhůru na palubu“.
Nakoukl jsem i do sálu a zjistil, že byl zamluvený na oslavy něčích sedmdesátin.
Jako správní námořníci pijeme RUM!

Společné foto, ale někdo nám už odešel. :-(Zkouška, kdo se vejde do záchranného kruhu.S projektorem jsme se nějak špatně domluvili, takže žádné promítání nebylo. Až před koncem nám Láďa alespoň na PC pustil každoroční ukázku Mírových prvních pokusů o létání.Některým z nás přeci jen chybělo více zábavy a muziky, takže jsme na ni ještě vyrazili do Nové Říše.


 


 Škoda, že tady mi do toho pustili i kouřovou clonu. :-( 


Domluvil jsem si kapelu na focení a najednou mi tam do toho vběhnul nějaký darebák!Tady je to už lepší? :-)Hráli móóóc pěkně, ty by měli vzít jako kapelu na vyhlašování ČPP!
No co vám budu povítat, pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/