Pomalu mi končila technická na krosně a jelikož na sobotu 25.1.20 předpovídali pěkné počasí, domluvil jsem si u Dana kontrolu s tím, že k němu doletím. V pátek ještě volal Boeing, jestli nevytáhneme odviják, ale mým plánem jsem ho zaskočil. Večer volal i Martin, jestli s ním v sobotu nepolítám, a když jsem mu sdělil svůj plán, řekl, že tedy alespoň kus poletí se mnou a pak se vrátí.Nejen v týdnu, ale i v sobotu ráno ještě předpovědi vypadaly nadějně!

Jenže skutečnost byla úplně jiná! Téměř všude nízká oblačnost, dobře to opět vypadalo u Kunžaku.Mohl bych technickou zrušit a vyrazit polítat tam, ale znáte mne, nejsem žádný závislák. Takže žádné létání a za Danem vyrážím autem. Dnes ani dravci nelítali, jen seděli na stromech a pozorovali cvrkot na silnicích.
Ještě volal Boeing, jestli bych ho vzal sebou, asi se doma nudil. A ať si sebou vezmu i výbavu, kdyby někde šlo letět, že mne vypustí a sám pojede autem. Ovšem neletovo bylo i na Znojemsku!Dan vše prohlédl, něco opravil a papír vydal na další dva roky. Tak snad to vydrží a já s tím dřív neseknu. :-)Ještě jsme okoukli virníka, kterého si v garáži staví.Balíme a odjíždíme, stále ani tady není letovo. A i kdyby, výbavu jsem sebou neměl, víte přeci, že nejsem .....

Ještě u Dačic jsem musel mít zapnuté mlhovky, ale před Pečí se najednou dělá pěkně, no a u nás dokonce svítí sluníčko, prý už asi hodinku. Ovšem už je pozdě, abych to ještě vytahoval, tak snad někdy příště.Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/