Podle předpovědí to na sobotu 15.2.20 s létáním vypadalo dobře, jenže ještě v pátek dost pršelo a tak jsem to vzdal. Pak mi Martin poslal zprávu, že stejně kolem deváté bude startovat a tak jsem si přivstal a také se připravoval. Bylo půl deváté a Martin mi už vrčí nad barákem. Takže honem dobalit, poskládat a natankovat krosnu po technické a vyrážím do Lidéřovic. Loučka vypadá dobře, jenže sotva se připravím na start, zjišťuju, že jsem si doma zapomněl kombinézu. Co teď? Jet domů by bylo velké zdržení, v autě máme jen výstražnou vestu, takže si ji beru a doufám, že to s tou zimou nebude tak hrozné.

 

Ale bylo! Než jsem doletěl do Peče, už mi byla zima. Vesta už není co to bývalo a přes svetr to pěkně profukuje.I tak to nevzdávám a letím na Slavonice. Jak jsem uviděl vlak, letím níž si ho vyfotit, ale trochu mi ujel ze záběru.Dolní Bolíkov

Proti větru to letí jen dvacet, jenže jak šlápnu do spídu, nohavicema mi táhne až ke kolenům i výš!Slavonice
Kostel Božího Těla a sv. Ducha

Díky termice je to už pěkně hravé, alespoň se při letu nenudím.
Slavětín. Martina nikde nevidím a později mi volal, že mi mával. Najdete ho?ChvaletínLetím zpět, pak mne navzdory zimě napadne si vytočit alespoň jeden stoupáček a tak letím pod mráčky. 


Povedlo se a pak si ještě né přímo v souladu s předpisy přeletím pár mráčků.


 Nahoře už bylo pod nulou a o pocitové raději ani nemluvím, takže honem domů!Urbaneč

Peč

LidéřoviceMá oblíbená startovačka a můj dnešní let je ZDE.


Po přistání se chvíli ohřívám v autě. Pak balím a po návratu domů mne manželka zachraňuje čajem a horkým vývarem.


No co vám budu povídat, pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/