Svět se asi zbláznil a uvidíme, jak to dopadne. Prvně izolovali lidi v Číně, teď v Itálii a kdo bude další? Jak už víme, teď si v Bassanu nezalítáme. :-(Naštěstí to letově vypadalo u nás na neděli 8.3., alespoň podle předpovědí.Ovšem jak jsem se přihlásil na létání, hned nám to zkazili. Že bych za to mohl i letos? :-(Ráno bylo dost zataženo, ale podle satelitu se blížilo lepší počasí a tak jsme vlekání vyhlásili.Před polednem se počasí vylepšovalo a i dravci to točili.

 


Postupně přicházeli další a další, ovšem né všichni na létání. Někteří ještě nemají ani vyřízené pojištění, někdo ani členství, a někdo tomu nevěřil a jen se přijel podívat a vyvětrat se i bez padáčku.

Sice jsem sebou měl i motor, ale teď to jdu také zkusit bez něj.


Mohl jsem letět, ale ještě jsem před sebe pustil Jirku, který před chvílí přistál. Sotva jsem se připravil, tak hlásí, že se porouchalo auto a je po lítání. No není to k vzteku, nemůžu už i za to? Trochu jsem si zablbnul s padáčkem a když jsem ho začal balit, najednou auto zprovoznili. Takže hurá do vzduchu! Přede mnou se oba Jirkové chytli a odletěli, teď je všude zataženo a nic nepotkávám.
Netrvalo dlouho a jsem zpět. Radek se dnes taky nechytá.Jirka se vrací z přeletu a jde do toho znovu. Ptám se Michala co on a prý že když mu půjčím křídlo, aby si své nezamazal, tak to zkusí. Já už letět nechci, tak souhlasím.


 


Jirka se opět chytil a dal další přelet. Boeing provokoval, ať ještě letím, ale už jsem tomu nevěřil a raději jsme vyrazili do Dačic do nové pizzerky, naše dnešní přihlášené lety z Pěčína jsou ZDE.

 

Až tady jsem zjistil, že to nemají s posezením, je to spíš takový bufet, a tak raději jedeme k Amosovi.

Boeing i Michal stále provokovali, že jsme tam měli zůstat, že se to vylepšuje. Možná měli pravdu, ale kdo ví?!A tohle mne čekalo doma. :-)Když jsem se večer podíval na přelety, tak nedaleko od nás, z Vratěnína, letěl Ondřej a dal 109 km, jeho let je ZDE.

Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/