V neděli 26.4.20 to na létání vypadalo nadějně. Volné létání nám oficiálně uvolnili ještě více, jak je psané na stránkách LAA ZDE a v novinách o ČPP např. ZDE.Už ráno jsem se byl proletět s krosnou, jak už jsem psal ZDE, a teď se zpožděním uháním na Pěčín, kde sraz byl výjimečně vyhlášen už na desátou. 

 

K lítání se dokonce vrátil i Miloš a vzal si sebou i Vlaďku.Zdálo se mi dnes trochu moc vlhkosti a že to tedy nebude nic moc, ovšem někteří už teď byli na přeletu.Tady jsem před sebe pustil Michala, ten se chytil a odletěl, zato já pak nic nepotkal, ani pípnutí, a vrátil se zpět.

Další pokus, tentokrát to se mnu pěkně cvičí, ale nějak jsem to nezvládl a jsem zase na zemi.
A nebyl jsem sám, komu se nedařilo. Přitom zrovna dnes jsme sponzory nepotřebovali, bylo nás hodně.
Na první dva pokusy jsem na sobě měl i rolák, na třetí jsem si ho sundal a konečně se zadařilo!


 

Malý Pěčín a naše startovačka.

Tady nad lesíkem to někde bylo, chvíle hledání a pak se zvedám.
ŘečiceVelká Lhota

BrandlínStudenáAno, vypadá to dobře, ale otáčím to zpět, zkusím dát jen návratovku. Je to neuvěřitelné, ale je mi opravdu zima! Nahoře je asi mráz a já mám jen slabé rukavice, svetr na Pěčíně a kuklu doma. Prostě nic moc. :-(Kostelní VydříA jsem zpět - opět Malý PěčínNěkdo tu i poletuje.
Ještě to natahuju nad Bábu.Červený HrádekJersiceOtáčím zpět a zkusím si doletět domů, stejně tu auto nemám.Bílkov
DačiceLidéřovicePečZadařilo se a přistávám si kousek za barákem, můj let je ZDE. Za chvilku dorazila i manželka s vnukem.

 

Jedu na Pěčín pro svetr a před chvílí tady přistál Jirka V. a přistávají další.
Rumbi dnes letěl 7,5 hodiny, jeho let je ZDE, všechny dnešní lety z Pěčína jsou ZDE. To musím doma oslavit!Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/