Jak už jsem psal ZDE, před dvěma týdny jsem letěl nad zajímavou stavbou v pěkné rekreační oblasti s chatkama a v článečku jsem se ptal, zda někdo neví, co to bude.No a jelikož nikdo nereagoval, tak jsme se tam v sobotu 9.5.20 zajeli podívat. A mají to tam pěkné!

 Došel jsem i na tu stavbu a zeptal se, co to bude. Prý statek, hospodářský dvůr. Z toho asi chataři budou nadšení, až tam bude smrádeček a spousta much.A v článečku jsem taky psal - A hele, támhle to vypadá na nějaký pěkný svahovací kopec, možná i termický!? Kdy tam pojedeme kouknout? Je to nějaký Zdeňkov 671 m a je pěkně tvarovaný.“ Ani na to nikdo nereagoval, jasně, on to asi ani nikdo nečte. :-(A tak jsme tam zajeli také. Takhle to vypadá zespod, od případné přistávačky.Nahoře je pěkná cesta, vydali jsme se tam zatím pěšky.Manželka s vnukem mi s výšlapem na kopec dali košem, tak jsem šel sám.Terén hodně špatný, ovšem tady jsem špatně, musím víc na východ.Tady je to lepší, dokonce až sem vede i cesta, nemusí se šlapat křovím.Vydám se ještě více na východ, tam to třeba bude ještě lepší.Opět špatný přístup, lezu přes kdejaký trní.
Tady to vypadá pěkně, ovšem z letecké fotky to vypadalo na trochu lepší svahovací kopec. Ale co kdyby?Navíc až i sem vede cesta, po které se dá bez problémů vyjít.
A tady je pěkné místo minimálně na deset aut.Tady je vidět příjezdová cesta k parkovišti a cesta od parkoviště na kopec.A taky pěkný rybníček, kde se dá vykoupat a případně po létání i pěkně posedět.
Tak co, půjde to se mnou někdo zkusit, až budou vhodné podmínky? Vypadá to na nějaký severáček. Napište do vzkazů, kdo jo a kdo ne, alespoň budu vědět, jestli to někdo četl. :-)

Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/