úterý 12.5.20 byl nádherný letový den, taky byla spousta přeletů, zajímavý nedokončený FAI měl Vrbeňák. U nás jsme nelítali a já bych se z práce ani neuvolnil. Domů jsem se dostal až o půl sedmé a chvíli váhal, jestli se mi ještě chce. Při pohledu na počasí dalších dní jsem krosnu přeci jen vytáhl a vyrazil. V tom fofru jsem zapomněl na fléru, tak jsem použil obal od padáčku.

 

PečVidíte na druhé fotce tu uličku? Do ní právě nalítávám. S vnukem jsem byl domluven, že za barákem udělán nízký průlet a on mne nafotí.Né že by se mu fotky povedly podle mých představ, ale alespoň něco.Ještě zatáčka nad barákem a letím dál.V Dačicích nám už dostavují další obchoďák. Billa bude otevřená asi od 1.6. a dalších asi sedm prodejen různě. Tady jsem se dnes zdržel, připojovali jsme jim trafostanici.Kostelní Vydří

Prostřední VydříLipováŘečiceVelká LhotaUž před startem jsem volal kolegovi, jestli jsou doma, že je vhodné počasí a mohl bych jejich dětem zablbnout nad barákem. To jsem prý splnil na jedničku a pár fotek mi udělal a taky poslal.

 

Lipolec


Po necelé hodince při západu slunka přistávám, i tak to za to stálo!Tuhle zdařilou siluetku mi udělala sousedka a tenhle soumrak mi před příjezdem domů vyfotil vnuk.Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/