V pátek 18.12.20 jsem byl ještě v práci. Tyhle fotky jsem pořídil u Studené.

 


A jelikož slibovali pěkné letové počasí, byl jsem s vedoucím domluven, že můžu skončit dříve a dodělat to o víkendu. Jenže úplně všude bylo zataženo.Až najednou se oblačnost u Jindřichova Hradce roztrhala a tak jsem vyrazil.

Ještě i v Kunžaku bylo zataženo, pěkně se udělalo až u Člunku a tak jsem to vybalil tam.Má startovačka u auta. Louku jsem nenašel a tak jsem nepohrdl polem po kukuřici.ČlunekMraky byly blíž než jsem myslel a vršek mraků a inverzní oteplení bylo snad už 100 metrů nad zemí.KunějovVydal jsem se na západ okolo oblačnosti.Když už pode mnou byly mraky, držel jsem se nad nima minimálně 300 m, abych dodržel předpisy.Horní PěnaTady to z mého pohledu vypadá na pěknou vlekací cestu, když u nás bude zataženo.Malíkov nad Nežárkou

Ani nevím, kde jsem, neznám to tu a města nejsou nikde vidět, ani Jindřichův Hradec.

Dolní Pěna. Názvy obcí tu píšu až podle fotek a internetu.

A hele, tady to znám, je to na okraji Jindřichova Hradce, tady nedávno Michal přistával na grilovačku.A tady je skládka odpadů.Ovšem město je pod tou dekou.Otáčím to zpět.

Doufal jsem, že se ta moje díra bude zvětšovat, ale zatím to vypadá spíš opačně.Ale je to dnes boží, prostě paráda!HospřízKačlehy

Ano, já vím, že těch pohledů na sluníčko nad mrakama tu mám více, ale mně se to moc líbí, ve skutečnosti jich mám mnohem, mnohem víc.Jsem zpět u Člunku, ale startovačka je pod mrakama. :-(Hledám nejbližší vhodné místo.Jak jsem sletěl níž, byl jsem pod mraky a na startovačku né podle předpisů už bez problémů doletěl.Po necelé hodince jsem zpět, můj let je ZDE.
Opět návrat k nám do hnusného počasí.


Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/