Začala zimní sezona a u nás se dalo lyžovat jen na Čeřínku. V neděli 20.12.20 jsme to také využili.
Museli jsme to trochu zkrátit, protože jsme měli naplánovaný každoroční slunovratový sraz. Díky pandemii to byl letos problém, byly uzavřené restaurace, a tak jsme si dali sraz na Pěčíně. Jelikož nebyla ani doletná, využili jsme to i pro rozloučení s Termoskou.Míra dovezl dřevo na opékání, za to mu patří velký DÍK!A Jana se už těší, že brzo bude babičkou. Gratulujeme! A co dědek, taky se těší?Sousedi na Štědrý den vyrazili na houby. Tyhle jsou prý výborné a během chvíle jich měli dost!Možná jste byli letos taky hodní a pod stromeček dostali pěkné dárky. Já se chci pochlubit alespoň s jedinečnou úpravou mobilu na Apple a novými slušivými drapáky. :-)Když už se konečně udělalo pěkně, místo létání jsme raději s vnukem vyrazili na výlet.Prostě žádný závislák!To je další pěkný den, úterý 29.12. Dnes mne Martin lákal, že on jde, ale já mu dal opět košem.

Koukli jsme i na Járu Cimrmana a pak se svezli vlakem. Alespoň tam jsem si pustil GPSku!No a ve středu 30.12. jsme jako každoročně vyrazili na Javořici. Sraz jsme měli ve Světlé v 11 hodin a jelikož jsme tam dorazili dříve, zašli jsme se zatím podívat k rybníčku, ve kterém jsem si kdysi před koncem roku zaplaval, více bylo ZDE.Letošní silvestrovský organizovaný výšlap zrušili jen tak na půl, nebo spíš na čtvrtiny, protože vyhlásili, že knoflíky na Javořici budou prodávat po čtyři dny od 11 do 13 hodin. Takže letos nás tam bylo více, než v předchozí roky.Zato nás moc nebylo, většina nám opět dala košem. :-(

A lesy se tu hodně změnily! :-(
Miloš si jeden knoflík taky zakoupil.A tady jsme se dozvěděli, že Kozleek bude už letos tátou! Gratulujeme!I tentokrá jsem donesl nějaké dřevo, to se to pak opékalo. :-)Sliny se mi sbíhají i teď, když se dívám na tuhle fotku. :-)

Tady jsem si vzpomněl na film „Tři oříšky pro Popelku“, jaká to byla romantika, jen ti koně jim chybí. :-)

Rozlučka, popřání si do nového roku a mažu domů, že by se dalo ještě polítat.


Ale ne, nejdu, lítání nechám na zítřek, s počasím na Silvestra to vypadá líp, ale o tom až příště.

Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/