V pondělí po Novém roce jsem si křidýlko poslal na technickou, stejně podle předpovědí nemělo být letovo. Ovšem hned v neděli 10.1. se udělalo krásně a bezvětří. To by se to lítalo!

Letos se po dlouhé době udělalo pěkně jak pro sáňkování a bobování, ale i na bruslení.Jednou se tak vracíme z práce a někoho blbne s kitem na pláních u Dačic. To musím vidět!A najednou volá - „Ahoj Vlasto!“ Byl to Petr, známe se. Kolega mi udělal alespoň pár fotek.

 

Míra s přítulkyní pro změnu blbnou na sněžnicích, jak jsme se mohli dočíst na FB.

A takhle řádil Rumbi, to jsem také ukradl z FB.

No a v neděli 17.1. jsem pro změnu vyrazil blbnout já na lyže s krosnou.Ještě včera tu byl na silnici jen pěkně uježděný sníh, to by se jezdilo, jenže dnes to posypali! :-(Tak jsem musel do hlubokého sněhu, což není až tak jednoduché.I tak to bylo fajn! Něčí pěkné video s krosnou na sjezdovce mají na FB ZDE.A takhle jsem zkoušel fotit dravce. Bylo to jen s obyčejným foťákem bez teleobjektivu a z auta.FB mi také připomněl, že před 4 roky jsme si touhle dobou vyrazili zalítat na Lanzarote. Tady to vypadá, že jsem tohle éro řídil, ale ne, jen mne za to pilot na chvíli pustil a také vyfotil, bohužel jen na zemi. :-) 
Více fotek a článků z toho krásného výletu mám na pgv v 1.čtvrtletí 2017.
Když už jsme u létání, LAA nás upozornila, že vyšel nový předpis mj. pro drony, je tam i tohle.
Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/