Na prodloužený víkend od 25.9. do 28.9.21 jsem s manželkou vyrazil do mého rodiště – Náchoda.Pěšky jsme za dva dny prochodili kde co a já vzpomínal. Tak tady jsme bydleli v 8. patře.Tady jsem chodil do školky.Tady první čtyři roky do školy.A sem do páté třídy. Ovšem za mne to byla škola Julia Fučíka, asi to pak prodal Masarykovi. :-)Navštívili jsme i Peklo, tam jsme taky chodívali.

A taky Vyhlídku a Dobrošov i pevnosti.Čistě náhodou jsem v autě měl i krosnu a jelikož se v pondělí 27.9. udělalo letovo, využil jsem toho.

Jen škoda, že toho sluníčka bylo tak málo. :-(Startoval jsem na Dobrošově u rozhledny.

Obec DobrošovPevnostiVyhlídkaTady je vidět má první škola.

Tenhle plácek jsem vedl jako nouzový, kdyby nastal nějaký problém. :-(Tady je vidět ta má školka.


A všimli jste si této budovy za zámkem? Tady jsme teď byli ubytovaní.Pak jsem to otočil a letěl do Adršpašských skal, jak jsme byli se Zdenčou domluveni.Červený KostelecRtyně v PodkrkonošíÚpice

Díky focení jsem zaletěl dál a teď jsem musel letět přes hřebeny na východ. A bylo to takové hravé!A jsem tu - Adršpašské skály.Přistál jsem si hned u parkoviště, můj let je ZDE, a Zdenča za chvíli dorazila také.Pak jsme tři hodinky strávili ve skalách.Při cestě zpět jsme ještě zajeli na letiště u Náchoda, ale nikdo tam nebyl.

Večer mne s manželkou čekala oslava mých kulatin.

A tohle nám běhalo v oboře za hotýlkem, kde jsme byli velice spokojeni, můžeme ho doporučit všem.Při cestě domů jsme se ještě stavili v Ratibořicích.

A také v mém dalším bydlišti.
Při průjezdu Hradcem Králové jsme se zastavili i na místním letišti.


Chtěli jsme se i proletět, ale nevzali nás, že to nemáme předem objednané. :-(

No a teď
mě čekají hlavní oslavy i s padáčkářema a pak ještě v práci, ale o tom zase příště!

Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/