V sobotu 16.10. jsem prvně čekal, jestli se někdo nepřihlásí na volno, že bych se na chvíli rád přidal, ale nikdo asi neměl chuť. A jelikož jsem po minulém nezdaru s krosnou udělal pár úprav, šel jsem to zkusit alespoň s ní. Tentokrát si dala říct!U nás bylo posvícení a k tomu výlov rybníka s občerstvením, kde nabízeli také smažené kapry.To jsem prostě vyfotit musel!Pak jsem se vydal hledat termiku!A byla tam! S její pomocí jsem se dostal až pod základny.Nahoře mě to i s tím železem na zádech ve volnoběhu tak zvedalo, že jsem musel mimo mrak, aby mne to nenasálo!

Tady byla pěkná velká díra a tak jsem se pomalu zvedal výš, ale moc se tomu nechtělo.

Pak se začaly mraky dělat i pode mnou.Kostelní Vydří

Dolní NěmčiceDnes jsem se nemohl dlouho vozit, měli jsme být už ve tři hodiny jinde, takže mažu na přistání.PečPo hodince jsem zpět, můj let je ZDE.
Krásný barevný podzim je už tu!


Neděle opět vypadala dobře, termika by se asi dala využívat, ale dal jsem přednost výletu po okolí.


Perníková chaloupka a BABA JAGA.


Co třeba tahle dnešní kumulostráda?Místní nejspíš poznají, kudy jsme se Zdenčou cestovali.Díval jsem se na sobotní přihlášené lety z Tábora a tam si i slušně polítali, pěkný let je třeba ZDE a další ZDE. V neděli už asi nešli, ale jinde se také pěkně létalo. Mne zaujal tento let se spoustou krásných fotek ZDE.


Pěkné to bylo!

Vlasta
http://www.pgv.cz/