Jak už jsem psal v článečku ze soboty, neděle 28.5.23 měla být opět pěkně letová. Pilotů bylo přihlášeno asi 15, ale měli jsme dvě vlekadla a tak by neměl být problém. Sraz na Pěčíně v 11 hodin, ale už před tím tu bylo plno.

Tráva opět vysoká a tak jsme se snažili o co nejmenší škody.


Termika skoro žádná a tak jsme všichni přistávali zpět nebo v blízkém okolí.


Přišel se na nás mrknout i Jirka a hned povídal, že to začne fungovat až ve tři. :-oTakže žádný nával a vleky často stály. Dnes jsme tu měli i tandem.

A hele, dnes dorazil i Stříbrňák! Tak co, půjde mu to i dnes?Zatím dělám svoz, nedaleko skončil Jirka V. a Dalibor, Jirka B. to prý dojde sám (myslel, že je to blíž).Včera se na nás byl podívat Nikotin s manželkou a pak se jeli koupat na Vranov. Dnes přijeli opět.
Říkal jsem, že dám ještě jeden pokus a jinak jedu domů.Opět nic, ani zpátky jsem nedoletěl, jak je vidět ZDE.Ani tandem to zpátky nedoletěl.
To dnes nemá cenu, balím!


Loučím se a odjíždím. Pak jim to začalo lítat! :-)  Vlasta Š. 1:21h ZDE, Kozleek 48 minut ZDE, a Petr Š. 1:12h ZDE. A je pravda, že chvilku přede mnou se chytili Stříbrňák, 3:51h a nedoletěný FAI ZDE, a Jirka V. 4:15 s FAI 61,91km ZDE. No a já opět nepolítal. :-(Při cestě domů jsem narazil na akci v Dačicích – Kočárkový a koloběžkový průvod.
No pro mne dnes opět nic moc!

Vlasta
http://www.pgv.cz/