Ahoj všichni, jelikož je neletovo, tak mám čas se vrátit o dvacet dní zpět a pozvat vás do vzduchu.

Dole je Bílkov a nad ním Dačice.Uprostřed dole jsou Budíškovice, vpravo jsou Manešovice a Třebetice. Vlevo od Budíškovic jsou Vesce. Uprostřed nahoře je Inženýrský kopec a vpravo od něj je Jemnice.Dole trochu vpravo jsou Jersice, směrem nahoru uprostřed je Červený Hrádek, nad ním Nová Říše. Vpravo od Jersic je hřebínek, na kterém je nejvyšší bod Divizna.Vpravo Dolní Vilímeč, nad ní Vystrčenovice a vpravo od nich v.n. Nová Říše. Vlevo odspodu jsou Strachoňovice, Radkov, Telč.Uprostřed dole jsou Chotěbudice, vpravo Louka a nahoře Jemnice.Směr letu je východ a uprostřed je Budkov.Lomy.Úplně vpravo je Budkov. V levém spodním rohu je Štěpkov, od něj nahoru je Domamil a po cestě nahoru trochu vpravo jsou Mor. Budějovice.Dole je Štěpkov, nahoru po cestě je Domamil, vlevo od něj je Martínkov a Lesonice.Uprostřed jsou Mor. Budějovice.V pravém dolním rohu jsou Dědice po cestě vlevo od nich je Jackov a vpravo trochu výš jsou Nové Syrovice.Úplně vlevo dolejc jsou Blížkovice a pohled vpravo v.n. Vranov.Moravské Budějovice.Dole jsou Jiřice u Mor. Bud. a uprostřed nahoře jsou Jevišovice.Uprostřed vpravo jsou Jevišovice a vlevo jaderná elektrárna Dukovany.Jevišovice.Jevišovice a Dukovany.ZD u Jevišovic a zde už to se mnou vypadalo zle, ale věřil jsem těmto polím, že tu někde jsou Termoskovi.A byli.
Uprostřed dolejc je v.n. Výrovice a úplně vpravo je Znojmo.
Vpravo dolejc jsou Hluboké Mašůvky, úplně vlevo je Plaveč, od něj vpravo nahoru je Únanov a Znojmo.Úplně vpravo dole je Plaveč, vlevo dole jsou Němčičky a v. n. Výrovice.Uprostřed je vesnice Hrádek a vpravo je Dolní a Horní rybník, vlevo od Hrádku jsou Dijákovice.
Vlevo dole jsou Pravice, uprostřed Hrušovany nad Jevišovkou a vlevo nahoře v.n. Nové Mlýny a Děvín.Dole jsou Břežany a vpravo nahoře je pět větrných elektráren.
Trochu vlevo dole je vesnice Jevišovka, vlevo od ní jsou Novosedly a dál trochu vpravo je Dobré Pole, Březí a Mikulov. Vlevo Děvín.Vpravo skoro uprostřed jsou Hrabětice a výš je Hevlín. Jinak je to pohled směrem na jih do Rakouska.Úplně dole je Dobré Pole, vpravo nahoru je Březí a dál nahoru je Mikulov. Vlevo před Děvínem jsou Dolní Dunajovice, nahoru vpravo je Perná a vpravo jsou Bavory.Mikulov.
Uprostřed dole jsou Bavory, nad nimi je Stolová hora, vlevo od Stolové hory je Perná, dál vlevo jsou Horní Věstonice. Vpravo od Děvína na břehu v.n. je Pavlov.Mikulov.
Svatý kopeček u Mikulova a na něm dole uprostřed je zvonice a kostel sv. Šebestiána nad ním další kostel Panny Marie Bolestné a dál je Boží hrob. Ještě dál nahoru je zaplavený lom Janíčkův vrch.Vpravo dole je výpadovka z Mikulova na Břeclav. Dole je ZD a po silnici nahoru je Mušilov a nad ním je Sedlec. Dál je rybník Nesyt. Trochu výš vlevo je vesnice Hlohovec.

Uprostřed je vesnice Sedlec a vlevo od ní je upuštěný rybník Nesyt.
Vlevo je Sedlec a vpravo po silnici je benzínová pumpa. Zde jsem potřeboval ještě vytočit alespoň sto metrů, ale nikde nic.Před náma to zelené je CHKO Pálava a uprostřed nad ní je Lednice.
Přistání u benzínky a tam jsem zjistil, že pole je mokré jak houba, tak nemohlo dát potřebných sto metrů na sto km.Pohled od benzínky na kopec, tam je vesnička Mušlov.
Velké díky Boeingovi za svoz mne a Jirky Wolfschütze, jeho let je ZDE a můj ZDE.

Krásnej den!

Jirka Beránek
http://www.pgv.cz/